Dorota Szelągowska i jej metamorfozy

Dorota Szelągowska długo pracowała na to, by nie mówiono o niej jedynie „córka Katarzyny Grocholi” i „była żona Adama Sztaby”. Ciężką pracą, energetyczną osobowością i ciekawymi pomysłami zdobyła serca widzów, którzy oddaliby wiele, by wyremontowała im mieszkania.

„Dorota was urządzi!” i inne produkcje TVN Style i TVN

Dorota Szelągowska rozpoczynała swoją karierę w takich programach jak „Rower Błażeja” czy „Pytanie na śniadanie”, ale dopiero autorski program „Dorota was urządzi!”, emitowany na kanale TVN Style, przyniósł jej długo oczekiwany sukces. Żywiołowa projektantka spotkała się z pozytywnym odzewem Polaków, którzy zgłaszali się do programu, by oddać do remontu jedno pomieszczenie w swoim domu. Następnym krokiem w jej karierze był program „Polowanie na kuchnie” (również TVN Style), w którym projektantka zajmowała się remontowaniem kuchni bohaterów. Natomiast w 2016 roku na antenie TVN pojawił się program „Polowanie na mieszkanie”, do którego zgłaszały się osoby marzące o remoncie całego mieszkania.

Czas na HGTV Home & Garden

Na początku 2017 roku Grupa TVN wypuściła nowy kanał poświęcony urządzaniu domów oraz ogrodów – HGTV Home & Garden. W jego ramówce nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca dla Doroty Szelągowskiej i jej nowego programu „Domowe rewolucje”, w którym projektantka ponownie odmienia całe mieszkania swoich bohaterów. Na HGTV możemy również oglądać program „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”, w którym to projektantka pokazuje, jak łatwo zaaranżować wnętrze i własnoręcznie zrobić dodatki. W maju 2017 roku Szelągowska poprowadziła program „Tu jest pięknie”, w którym pokazywała swoim widzom wnętrza wyjątkowych polskich hoteli.

W wolnej chwili…

Dorota Szelągowska nie próżnuje i w wolnej chwili… pisze książki! W 2011 wraz z mamą, Katarzyną Grocholą, napisała książkę „Makatka” na temat relacji między kobietami, natomiast w listopadzie ubiegłego roku Szelągowska zrobiła swoim fanom prezent na święta, wydając inspirującą książkę „Dorota was urządzi na święta”. Ciekawe, co teraz szykuje projektantka?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *