Jesienna ramówka TVN Style pełna nowości i lubianych programów

Koniec wakacji ma tylko jeden plus – w telewizji kończą się powtórki i stacje telewizyjne znów zaczynają walczyć o naszą uwagę. Jakie nowości znajdziemy w TVN Style – popularnej stacji adresowanej do kobiet?

Ulubione programy modowe wracają po wakacjach

Stacja TVN Style przygotowała dla swoich widzów wiele programów modowych, oglądanych niekiedy przez całe pokolenia pań. Tej jesieni w każdy wtorek o godz. 22:25 możemy oglądać „Pojedynek na modę”, którego bohaterki przejdą ogromne metamorfozy. Na ekrany powraca również jeden z najpopularniejszych programów TVN Style – „Sablewskiej sposób na modę” (niedz., godz. 12:10), w którym znana stylistka Maja Sablewska pomoże kolejnym uczestnikom zdobyć pewność siebie, dając im porządną lekcję stylu. Niezwykle popularne programy prowadzone przez Izabelę Janachowską również doczekały się kontynuacji – „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” możemy oglądać w każdą niedzielę o 12:55, a „W czym do ślubu?” zaraz potem, o godz. 13:40.

Programy kulinarne znów na naszych ekranach

Katarzyna Bosacka tej jesieni poprowadzi 2 programy – popularny już „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” (niedz., godz. 11:25) oraz „Gwiazdy od kuchni” (wt., godz. 21:10), gdzie poznamy ulubione przepisy znanych i lubianych gwiazd. W każdy czwartek o 16:55 możemy również oglądać „Wszystko o jedzeniu”, program prowadzony przez Nikki Muller.

Długo wyczekiwane nowości TVN Style

Już w listopadzie na antenie TVN Style będzie można obejrzeć wstrząsający dokument „Odbite z rąk Świetlistego Szlaku”, w którym Anita Werner wraz z ekipą TVN Style rozmawia z kobietami odbitymi z rąk peruwiańskiej organizacji terrorystycznej. Również w listopadzie swoją premierę będzie miał nowy program Karoliny Korwin-Piotrowskiej „#Sława”, w którym dziennikarka opowie o dawnych i aktualnych celebrytach. Swoją premierę miał już nowy program „Mistrzowskie cięcie” (sob., godz. 14:45), w którym Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg wybierają najlepszego fryzjera w Polsce. Od 16 października będziemy mogli również oglądać program „Gwiazdy prywatnie” , który poprowadzi Ula Chincz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *