Jesienna ramówka TVP – nowości i powroty w TVP1 i TVP2

Stacje telewizyjne zaczynają walkę o widza i prześcigają się w wypuszczaniu nowych produkcji, które zachwycą widzów. TVP przygotowało dużo nowości, lecz po wakacjach wracają również znane i lubiane seriale oraz programy.

Jesienna ramówka TVP1 z nowymi teleturniejami

Fani popularnych seriali będą mogli znów oglądać perypetie bohaterów „Klanu” (pon. – pt., godz. 18:00), „Ojca Mateusza” (czw., godz. 20:25), „Dziewczyn ze Lwowa” (niedz., godz. 20:25) oraz „Komisarza Alexa” (sob., godz. 20:25). Mimo licznych spekulacji, na ekrany telewizorów powrócił również słynny program muzyczny „Jaka to melodia?” (pon. – pt., godz. 17:25) prowadzony przez Roberta Janowskiego. Wśród nowości znajdziemy aż dwa nowe teleturnieje – „The Wall. Wygraj marzenia”, który w każdy piątek o godz. 20:25 poprowadzi Paweł Orleański, a także „Rodzina wie lepiej”, emitowany od poniedziałku do soboty o godz. 18:25. Natomiast od listopada będziemy mogli oglądać „Koronę królów”, długo oczekiwany serial o Kazimierzu Wielkim. Na antenę TVP1 powrócił także Teatr Telewizji, który emitowany jest w poniedziałki o godz. 20:25.

Co przygotowała dla widzów stacja TVP2?

Z kolei na TVP2 znajdziemy kontynuacje ulubionych seriali – po wakacjach wracają „M jak miłość” (pon. – wt., godz. 20:50), „Barwy szczęścia” (pon. – pt., godz. 20:05), „Na dobre i na złe” (śr., godz. 20:45), „Na sygnale” (śr., godz. 21:50) oraz „O mnie się nie martw” (pt., godz. 20:40). Na ekrany powróciły także „Bake Off – Ale ciacho!” (pon., godz. 21:45), „Pierwsza randka” (czw., godz. 20:40) i „The Voice of Poland” (sob., godz. 20:05), tym razem z Michałem Szpakiem, który zastąpił Natalię Kukulską. Na antenie TVP2 nie mogło również zabraknąć kolejnej edycji najpopularniejszego teleturnieju w Polsce, czyli „Jednego z dziesięciu”, który w dalszym ciągu jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:50. Wśród nowości znajdziemy natomiast powadzone przez Rafała Brzozowskiego „Koło fortuny” (pon. – pt., godz. 16:30), a także seriale „Miasto skarbów” (czw., godz. 21:40) z Magdaleną Różczką i „Pod wspólnym niebem” (pt., godz. 22:10) z Ewą Szykulską i Piotrem Szwedesem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *