Młot Milwaukee

Jak wiadomo na rynku królują bezpieczne elektronarzędzia. Bez wątpienia, każda osoba, która choć trochę się na nich zna, wie o tym, że elektronarzędzia typu młoty, mają tradycyjną budowę w kształcie literki L.

 

Silnik, jest bardzo ważny, jeżeli chodzi o konstrukcję młotów kombi. Warto pamiętać o tym, że również kluczowym elementem jest przekładnia i mechanizm udaru elektropneumatycznego oraz uchwyt SDS-Max. Jeżeli chodzi o młoty, które produkowane są właśnie przez firmę Milwaukee, to nie ma różnicy w zakresie budowy. Ich zadaniem jest mianowicie wiercenie oraz kłucie z udarem. W każdym z młotów, jakie firma ta posiada w swojej bogatej ofercie, tryb pracy maszyn ulega zmianie. Dzieje się tak za pomocą specjalnego pokrętła, które zlokalizowany jest na samej górze obudowy przekładni Właśnie za pomocą tego pokrętła, również ustawiamy pozycję kątową dłuta.

 

Konstruktorzy firmy Milwaukee, przy konstruowaniu młotów milwaukee, mieli na uwadze zwłaszcza bezpieczeństwo. W związku z tym w młotach zastosowano  dokładnie przetestowane sprzęgło elektromagnetyczne. Sprzęgło to charakteryzuje się tym, że ma w sobie znajdujący się w rękojeści czujnik żyro-akcelerometryczny, jak również hamulec silnika. To właśnie wyjście sprawia, że młoty te to niezwykle bezpieczne elektronarzędzia, jeżeli chodzi o wykonywanie wiercenia i kłucia. Równocześnie to sprzęgło wyłącza i hamuje napęd, jeżeli dojdzie do zaklinowania wiertła w obrabianym przez nas materiale.

 

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Od założenia firmy w roku 1924, Milwaukee koncentruje się na jednym celu. Produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów dla nich. Dzisiaj, marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności jaką tylko można kupić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *