Namioty reklamowe – czy warto?

Coraz większy problemem stało się dla firm odpowiednie wypromowanie się, aby przyciągnąć do siebie klientów. W dobie szumu informacyjnego, licznych eventów, konferencji i warsztatów liczba wystawców sięga często kilkuset. W jaki więc sposób i za jaką cenę zadziałać, by wyróżnić się spośród tłumu? Odpowiedź jest prosta: namioty reklamowe. Jedną z częstych fraz w Google będzie w takim przypadku namioty reklamowe cena.

Zalety namiotów reklamowych

Dzięki swoim, z reguły, dość dużym gabarytom możliwe jest takie wyeksponowanie naszej reklamy, że będzie ona widoczna z daleka dla wielu przechodniów. W tym przypadku właśnie rozmiar namiotu i powierzchnia zadrukowania ma ogromne znaczenie. Wielkość stoiska, sposób umieszczenia reklamy i odpowiednie jej wyeksponowanie sprawią, że osoby, które przyjechały specjalnie do nas nie będą miały najmniejszego problemu w znalezieniu miejsca, w którym się rozstawiliśmy. Dlatego istotna będzie również jakość druku i nasycenie kolorów. Drugą funkcją namiotu reklamowego będzie fakt, że chroni nas przed warunkami atmosferycznymi – oczywiście jeśli takowy rozstawiamy na dworze. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się w sezonie wiosenno-letnim, kiedy spora część wydarzeń takich jak konferencje, targi czy festyny na miejsce właśnie pod gołym niebem.

Namioty reklamowe – cena

Jest to podstawowy element, który interesuje osobę pragnącą taki namiot zakupić. Na to pytanie nie ma prostej, jednoznacznej odpowiedzi. O tyle o ile większość firm posiada na swoich stronach www podstawowe cenniki uwzględniające rodzaj namiotu, jego wielkość i elementy składowe, o tyle często zdarzają się zamówienia niestandardowe o których cennik nie wspomina. W przypadku ceny rodzaj nadruku reklamowego, używane kolory, jego wielkość, nasycenie i rodzaj materiału na którym drukujemy ma również ogromne znaczenie i cena może się pomiędzy poszczególnymi typami bardzo różnić. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę będzie rodzaj materiałów użytych do skonstruowania namiotu – w przypadku solidnych elementów cena będzie oczywiście wyższa. Jeśli potrzebujemy namiot do zadań specjalnych i będziemy dokupować dodatkowe wzmocnienia cena również to odzwierciedli. Pamiętajmy, że jakość jest niezwykle ważna. Lepiej raz zapłacić nieco więcej, ale mieć solidny produkt, niż próbować oszczędzić i otrzymać namiot, który będzie nam służył jeden lub dwa sezony.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *