Nowości na antenie TVN – co nowego czeka nas tej jesieni?

Tej jesieni fani programów rozrywkowych i seriali produkcji TVN nie odejdą od telewizorów. Każdego dnia znajdą coś dla siebie w nowej jesiennej ramówce popularnej stacji telewizyjnej. Jakie nowości oraz dotychczas chętnie oglądane programy znajdą się na naszych ekranach?

Seriale wracają po wakacjach

Po wakacjach na ekrany telewizorów powrócił cieszący się dużą popularnością serial „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską, Michałem Żurawskim oraz Rafałem Królikowskim. Serial możemy oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30. Z kolei swoją premierę we wrześniu miał nowy serial medyczny „Diagnoza” z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym, który emitowany jest w każdy wtorek o godz. 21:30. Poza tym, po wakacjach możemy oglądać nowe odcinki „Na Wspólnej” (pon. – czw., godz. 20:15), „19+” (pon. – pt., godz. 16:30), „Szkoły” (pon. – pt., godz. 15:30), „Szpitala” (pon. – pt., godz. 18:00) oraz „Ukrytej prawdy” (pon. – pt., godz. 16:25).

Znane i lubiane programy rozrywkowe

Miłośnicy „Azja Express” mogą już oglądać kolejny sezon tego emocjonującego programu, w każdą środę o godz. 21:30. W tym sezonie udział biorą m.in. Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz oraz Michał Piróg i Piotr Czaykowski. Nowego sezonu doczekał się również popularny program kulinarny „Masterchef”, który możemy oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00. Fani „Mam Talent!” będą zachwyceni kolejnym sezonem ulubionego programu, emitowanego w soboty o godz. 20:00. W dalszym ciągu od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55 Hubert Urbański poprowadzi „Milionerów”, a Magda Gessler będzie odmieniać menu i wygląd polskich restauracji w „Kuchennych rewolucjach” (czw., godz. 21:30). Nie zabraknie również charyzmatycznego „Kuby Wojewódzkiego” o stałej godzinie, czyli we wtorki o godz. 22:30.

Nowości na jesień

Wśród nowych programów TVN znajdziemy prowadzone przez Mateusza Gesslera „Drzewo Marzeń” (niedz., godz. 18:00), w którym prowadzący odwiedza szkoły i realizuje marzenia dzieci dotyczące ich przyjaciół lub rodziny. Wśród nowości znajdziemy również kontrowersyjny program „Ślub od pierwszego wejrzenia” (pon., godz. 22:30) oraz wielki powrót Ewy Drzyzgi w medycznym programie „36,6°C” (sob., godz. 18:00).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *