Partner css wsparciem w e – biznesie

Podłączenie strony sklepu internetowego do css odnosisz same korzyści. Parter css pomoże ci zredukować koszty kampanii Google Ads nawet do 20% i umożliwi dostęp twoich produktów na całą Europę.

CSS – Comparsion Shopping Services

Sama nazwa brzmi tajemniczo, jednak jej działanie jest niezwykle proste. Comparsion Shopping Services to po prostu usługa porównywania cen. Kiedyś monopol na te działania miało Google, jednak obecnie (dzięki Komisji Europejskiej) może to robić każda witryna gromadząca oferty różnych firm i marek.

Porównywarka, jak sama nazwa wskazuje nie dokonuje sprzedaży. Jest ona jedynie pośrednikiem, który pokazuje produkty i przekierowuje do producenta. Ułatwia to znacznie potencjalnemu klientowi znalezienie odpowiedniego produktu, a sprzedawcy zwiększa szansę na zrealizowanie transakcji.

Działanie CSS

Partner css otrzymuje o potencjalnego klienta listy produktów ze swojego sklepu. W przypadku Verseo jest to specjalny panel na stronie Verseocss.com. Dzięki temu, produkty wyświetlają się zarówno w Zakupach Google, jak i na innych stronach służących wyszukiwaniu produktów.

Warte podkreślenia jest to, że można korzystać jednocześnie z kilku porównywarek, gdyż żadna z nich nie ma pełnego monopolu na swoje działania. Oczywiście, jeżeli przedsiębiorca chce, może oprzeć swoje działania wyłącznie na jednej firmie i korzystać zarówno z przeglądarki, jak i z usług dodatkowych, które ta ma w swojej ofercie. Decyzja należy w tym wypadku do właściciela sklepu internetowego.

Współpraca to podstawa

Przykładowo Verseo uczestniczy w zainicjowanym przez Google programie partnerskim „Comparison Shopping Partner”, co niesie ze sobą szereg korzyści. Dzięki temu jako partner css zapewnia korzyści zarówno dla usługodawcy, jak i sprzedawców. Ponadto dba o zachowanie konkurencyjność środowiska reklamowego.

Założone w ramach usługi konto Google Merchant Center dla każdego klienta umożliwia przesłanie produktów i tworzenie kampanii reklamowych poszczególnych produktów i sklepu internetowego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *