Stoiska targowe i ich rola w zwiększeniu rozpoznawalności danej marki

Tradycyjny i bezpośredni kontakt z klientem siłą stoiska targowego

 
W dzisiejszych czasach, aby marka mogła zaistnieć potrzebuje silnej ekspozycji na rynku. Dlatego nie tylko musi inwestować swój czas i zasoby w marketing internetowy, ale przede wszystkim w stoiska targowe. Sposób budowania swojej pozycji w internecie, szczególnie gdy firma jest młoda, jest niezwykle czasochłonny i może pochłaniać sporo zasobów finansowych. Jest to oczywiście wymóg nieodzowny, jednak internet jest tylko jednym z kanałów przekazywania propozycji wartości. Nic nie zastąpi jednak tradycyjnego kontaktu z klientem, który możemy uzyskać poprzez spotkanie na targach.  

Stoiska targowe jak strona internetowa?

 
Stoiska targowe są taką namacalną i fizyczną formą strony internetowej danej firmy. Muszą przede wszystkim zwracać uwagę, wyróżniać się, dostarczać wartość i komunikować – nie tylko wartości i cechy firmy, ale przede wszystkim jej różnorodność i odrębność od innych marek tego typu. Stoiska targowe to miejsce otwarte na dialog i odpowiednio wypozycjonowane do kształtowania biznesu i prezentacji wartości. To właśnie tutaj tworzą się nowe relacje i nawiązywane są nowe współprace. Stoisko targowe musi więc zachęcać potencjalnych odwiedzających do kontaktu i być miejscem, które w szybki sposób pozwoli się zapoznać z wartościami danej marki.

http://www.bws.poznan.pl/park-maszynowy/ 

Charakterystyka stoiska targowego

 
Stoiska targowe od wielu lat ewoluują i dostosowują się nie tylko do specyfiki branży, ale przede wszystkim do wymagań naszych czasów. Dlatego coraz większą popularność zdobywają stoiska targowe wykonywane na zamówienie. Takie stoisko możemy wykonać w firmie BWS Expo. Dzięki temu stoisko targowe będzie odzwierciedlać charakter firmy i jej indywidualność. A jego wygląd będzie w pełni nowoczesny i dostosowany do rodzaju produktu i ekspozycji. Możemy więc wzbogacić prezentację naszej firmy o dodatkowy wymiar wizualny, co wpłynie na doświadczenia, jakie trudno odtworzyć w innym miejscu poza targami.

Stoiska targowe marki BWS Expo – produkty dla najbardziej wymagających

Firma BWS Expo projektuje oraz zajmuje się produkcją stoisk targowych. Ponad dwadzieścia siedem lat doświadczeń pozwala dostarczyć produkty najwyższej jakości, które stoją za sukcesem wielu marek na targach organizowanych na całym świecie. Dodatkowo firma BWS dostarcza wyprodukowane stoisko na miejsce, gdzie wykonywany jest montaż, demontaż i zabranie konstrukcji. Specjaliści z BWS Expo do każdego projektu podchodzą w sposób indywidualny, dokładnie rozpoznając potrzeby i specyfikę danej firmy. Dlatego każde stoisko jest niepowtarzalne i inspirujące. Ważnym atutem firmy jest również to, że specjaliści, projektanci i montażyści dostępni są w całej fazie i na każdym kroku projektu stoiska targowego. To pozwala skupić się podczas targów na tym, co najważniejsze – czyli budowaniu relacji z klientami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *