Tłumaczenia języka rosyjskiego zawsze potrzebne

Język rosyjski należy do najbardziej popularnych języków. Był to zresztą obowiązkowy język we wszystkich krajach Układu Warszawskiego. Pozostało po nim wiele tzw. rusycyzmów, które na stałe weszły do języka polskiego.  To jednak nie wszystko. Do dziś mamy wiele powiązań gospodarczych i handlowych z Rosją, a ogromny kraj jest atrakcyjnym rynkiem dla naszych przedsiębiorców. Nic dziwnego więc, że tłumaczenia polsko – rosyjskie i rosyjsko –polskie należą do najczęściej zamawianych.

 

Język rosyjski dzisiaj

 

Językiem rosyjskim posługuje się obecnie ponad 250 milionów ludzi na świecie. Jest on spokrewniony z ukraińskim i białoruskim. Przez bardzo dług czas był językiem obowiązkowym we wszystkich krajach Układu Warszawskiego. Współpraca z Rosją należy do bardzo owocnych, a firmy chętnie prowadzą zakrojone na szeroką skalę działania, by nawiązać odpowiednie kontakty. Z tego też względu najczęstsze zlecenia dotyczą właśnie trzech języków:  angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Potrzebne są do tego odpowiednie tłumaczenia dokumentów i umów, co bardzo ułatwia biuro Fatix.

 

Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe

 

Biuro Fatix często otrzymuje zlecenia dotyczące języka rosyjskiego. Ogromne doświadczenie w tej kwestii gwarantuje doskonałą jakość i rzetelność. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe są dla nas oczywiste. Prowadzimy usługi dla dużych firm, przedsiębiorców, którzy właśnie rozpoczynają działania na terenie Rosji, jak i osób prywatnych. Nasi tłumacze mają długoletnie doświadczenie oraz wiedzę z różnych specjalizacji, więc są gotowi podjąć zlecenia z każdej dziedziny. Oferujemy także tłumaczenia ustne, związane ze spotkaniami biznesowymi, konferencjami, itp. Można z nami współpracować on- line. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *