Zorganizuj konferencję w Dworze Sieraków!

Konferencja, bankiet, spotkanie firmowe, szkolenia to tylko niektóre z uroczystości o charakterze oficjalnym, które możecie zorganizować w naszym Dworze Sieraków. Do wyboru macie jedną z czterech, przepięknych sal: Sala Złota, Żółta, Bar Czerwony i Restauracja. A po spotkaniu, zachęcamy do nieco luźniejszej części i zapraszamy do rezerwacji wielu atrakcji, m.in. jacuzzi, SPA, basenu. Dlaczego warto zdecydować się na zorganizowanie konferencji u nas?

Dbamy o szczegóły!

Jeśli zastanawiacie się, gdzie zorganizować konferencję dla pracowników swojej firmy lub merytoryczne szkolenie, a nawet bankiet, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Dworu Sieraków. Jak wiadomo, dobrze zorganizowana sala konferencyjna to przede wszystkim odpowiednio rozmieszczone stoły, krzesła, dostęp do naturalnego, niemęczącego oczy światła, najnowszy sprzęt multimedialny oraz możliwość zorganizowania poczęstunku. Dwór Sieraków to idealne miejsce na oficjalne oraz „luźniejsze” spotkania firmowe. Do wyboru mamy kilka sal, zapewniamy smaczny catering oraz zatrudniamy wykwalifikowaną obsługę do wydarzenia. Co więcej, zapewniamy naszym gościom odpowiednie dekoracje, wszystko wcześniej uzgadniamy z osobą organizującą spotkanie. Dbamy o każdy szczegół spotkań bankietowych, czy konferencyjnych, by nasi goście czuli się jak najlepiej i miło wspominali pobyt.

Relaks i odpoczynek w strefie Wellness

Dwór Sieraków zachwyca przybyłych stylowymi wnętrzami, a także zielonymi terenami wokół budynku. Jako że nasz dworek mieści się w okolicy pod miastem, wokół panuje cisza i spokój. Jest to idealne miejsce do spacerów, czy porannych ćwiczeń. Jest to zatem idealna propozycja dla osób, które chcą także zarezerwować nocleg w naszym Dworze Sieraków i odpocząć nieco od codziennych obowiązków. Dla gości konferencji przewidujemy także możliwość skorzystanie z naszej strefy Wellness. Zachęcamy do odwiedzenia basenu, jacuzzi, czy też rezerwacji masażu relaksacyjnego przeprowadzanego przez wykwalifikowaną osobę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *