Dziecięce kabiny sanitarne

Na rynku mamy całe mnóstwo różnych produktów przeznaczonych dla dzieci, ale zapewne dla wielu zaskoczeniem będzie to, że wśród tej niezliczonej ilości dziecięcego asortymentu znajdziemy również kabiny sanitarne dla najmłodszych. Gdzie znajdą one zastosowanie, czym się charakteryzują i co warto o nich wiedzieć? Spieszymy z kompletem informacji. 

Kabiny sanitarne do przedszkoli 

Nie tylko dorośli, ale dzieci również potrzebują odpowiednich warunków do tego, żeby móc załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Już kilkuletnie maluchy mogą odczuwać skrępowanie w przypadku konieczności rozebrania się przy kimś, kto nie jest ani mamą, ani tatą. Stąd też w przedszkolach niezbędne są kabiny sanitarne, zapewniające stuprocentowy komfort podczas korzystania z toalety. Z uwagi na niski wzrost kilkulatków, kabiny te nie mogą być standardowe, ponieważ maluszki miałyby problem, aby sięgnąć do klamki. I w związku z tym za pośrednictwem naszej strony internetowej istnieje możliwość zamówienia kabin sanitarnych stworzonych z myślą o najmłodszych. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wyróżniają się odpornością na uszkodzenia, a co się z tym wiąże: wyjątkowo długą trwałością. Całość została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, żeby korzystanie z kabin było w pełni bezpieczne dla dzieci. Przedszkolne kabiny sanitarne możemy nabyć w wersji z nóżkami lub takiej, która umożliwia bezpośredni montaż na podłodze. 

Ale to nie wszystko, czym wyróżniają się kabiny sanitarne dedykowane przedszkolakom od tych, które możemy spotkać w toaletach dla dorosłych. Elementem, który zasługuje na podkreślenie, i który jest najbardziej doceniany przez maluchy, to wygląd kabin. Dostępne są one bowiem w przed wzorach Kids Sea, Kids Jungle oraz Kids Castle. A zatem na kabinach mogą być motywy rybek, małpek i słoni lub zamku… Jesteś zainteresowany zakupem kabin sanitarnych dla przedszkolaków, dzięki którym maluchy z przyjemnością będą korzystały z toalety? Wobec tego zapraszamy do kontaktu. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *