Aluminiowe listwy plakatowe – idealny sposób na stylową reklamę

Odpowiednia ekspozycja plakatu to kwestia, której nie powinny bagatelizować zarówno firmy, jak i kina, filharmonie tudzież teatry. Ciekawy design artystyczny jest tu bowiem zaledwie połową sukcesu. Wywieszane plakaty, szczególnie te, umieszczane na zewnątrz budynków, wymagają od nas zapewnienia im odpowiedniej ochrony. Najpopularniejszym rozwiązaniem są tu listwy aluminiowe, odznaczające się wysoką odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, mogące uszkodzić plakat. Oto, dlaczego naprawdę warto jest postawić na tego typu akcesoria, planując promocję usług tudzież wydarzeń.

 

 

Estetyka listew plakatowych

 

Listwy aluminiowe, dostępne na polskim rynku, odznaczają się stylowym, designerskim wykonaniem. Dzięki temu, eksponowane plakaty stają się efektowniejsze dla przechodniów, a co za tym idzie – zachęcają do bliższego zapoznania się z reklamowanymi treściami. Niewątpliwym atutem listew jest tu również ich ogólna stabilność. Specjalistyczne sklepy internetowe oferują nam bowiem akcesoria, zapewniające bezpieczeństwo wieszanego plakatu. Starannie zaprojektowane listwy nie utrudniają nam przy tym ewentualnej wymiany plakatu. Sprawia to, że po rozwiązanie to coraz chętniej sięgają kina tudzież restauracje, czyli miejsca, w których oferta zmienia się regularnie.

 

 

Typy listew

 

Przeszukując sklepowe oferty, z pewnością zetkniemy się z różnymi wymiarami listew aluminiowych. Na rynku dostępne są bowiem warianty, których wymiary wynoszą od 40 do 200 cm. Umożliwia nam to dobór listwy względem rozmiaru plakatu. Sprawia to, że listwy znakomicie sprawdzą się chociażby wewnątrz biurowców, w których mniejsze plakaty poinformują pracowników o regulaminach i nowych akcjach.

Listwy plakatowe dzielimy nie tylko na aluminiowe, ale również zaciskowe oraz banerowe. W przypadku tych pierwszych, plakaty montujemy na specjalnie zaprojektowanych zatrzaskach. Listwa banerowa odznacza się z kolei sporymi wymiarami oraz dużym udźwigiem, umożliwiając nam stylową, bezpieczną ekspozycję ogromnych banerów. Czyni je to znakomitym wyborem w galeriach handlowych czy też podczas wszelkich eventów. Mocna, aluminiowa powierzchnia zabezpieczy przy tym reklamę przed wszelkimi uszkodzeniami, nadając jej profesjonalizmu i stylu.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *