Czy warto zamówić kubki reklamowe?

kubek z nadrukiem

To gadżet reklamowy, który potrafi uprzyjemnić każdą chwilę. Kubki reklamowe z nadrukiem to tania i spora powierzchnia, na której można umiejscowić praktycznie wszystko. Logo firmy, napis, a nawet dowolna grafika zostanie świetnie zaprezentowana na tym naczyniu codziennego użytku. Kubki reklamowe używane są w biurze, jak i domu, a przydają się każdemu bez względu na wiek czy płeć.

Niekończący się wachlarz możliwości marketingowych

Dlaczego kubki reklamowe stanowią znakomitą formę reklamy? To nie tylko estetycznie wykonany przedmiot, ale też sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotne znaczenie może mieć promocja marki czy też wzmocnienie wizerunku. Naniesiony na nim nadruk codziennie będzie przypominać użytkownikowi o ofercie danej firmy, czy momencie, kiedy to został wręczony w formie upominku. Kubki reklamowe z nadrukiem to znakomity kanał treści marketingowych również za sprawą wysokiej klasy użytych materiałów. A wielość rozwiązań? Dostępna jest szeroka gama wzorów, kolorów, motywów.

Metody wykonywania nadruku na kubkach reklamowych

Cena gadżetu marketingowego jakimi są kubki reklamowe z nadrukiem uzależniona jest przede wszystkim od pojemności danego modelu oraz wielkości motywu graficznego. Poza tym niezwykle istotny jest fakt wybrania metody naniesienia nadruku na powierzchnię kubka. Często producenci decydują się na tampodruk, ale też sitodruk czy sublimację. W przypadku tej ostatniej metody, choć jest najbardziej kosztowna, to odpłaca swoją widowiskowością. Po zalaniu kubka wrzątkiem pojawia się na jego powierzchni naniesione logo czy hasło reklamowe. Wpływa na to stale rosnąca temperatura wewnątrz naczynia. To zawsze sposób na zrobienie dobrego wrażenia wśród klientów.

Dlaczego kubki reklamowe są lubiane?

To jeden z najpożyteczniejszych gadżetów reklamowych, patrząc od strony klienta. Choćby jak bardzo nie był zainteresowany ofertą, to przydatność kubka jest nieoceniona. Może się tak zdarzyć, że dzięki zastosowaniu wygodnego ucha do jego trzymania lub niespotykanego kształtu, pojemności, stanie się ulubionym naczyniem do zaparzania porannej kawy lub herbaty. Nie bez powodu wielu z nas mówi: „To mój kubek”, a wielu właścicieli wręcz jest w stanie się obrazić na naruszenie wyłączności naczynia do spożywania gorących napojów. Kubki reklamowe z nadrukiem to sympatyczny podarunek, który nie tylko urozmaici półkę kuchenną, blat biurka, ale swoją przydatnością stanie się nieodłącznym elementem każdego dnia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *