Hale namiotowe wykorzystywane w przemyśle

Prowadzenie firmy wymagać może inwestowania w różne obiekty. Obecnie nie ma konieczności inwestowania w obiekty murowane. Dzięki nam możesz stworzyć wysokiej jakości obiekt przemysłowy, który powstanie w krótkim czasie. Hala przemysłowa, namiot magazynowy czy eventowy to jedne z konstrukcji jakie tworzymy każdego dnia. Klient sam decyduje o tym jak ma wyglądać jego nieruchomość. Można dowolnie konfigurować moduły z jakich zbudowana jest hala. Nasze hale mogą mieć dach jedno lub też dwuspadowy.

 

Wytrzymała hala stworzona niskim kosztem

 

Budowanie nieruchomości murowanych wymaga czasu. W przypadku hal przemysłowych może być tak, że wybudowanie zajmie nawet kilka lat w zależności od środków finansowych jakimi dysponuje przedsiębiorca. Natomiast współpracując z nami możesz dla swojej firmy stworzyć halę przemysłową, która powstanie dosłownie w ciągu kilku dni. Nasze konstrukcje budujemy w systemie modułowym. Co to oznacza? Chodzi o to, że w razie potrzeby nasze konstrukcje mogą być łatwo przerobione. Wraz z rozwojem firmy może się zwiększać zapotrzebowanie na przestrzeń magazynową czy też miejsce do produkcji. W takim przypadku wystarczy się do nas zgłosić i dobudujemy kolejne elementy hali aby zyskała ona odpowiednio dużo przestrzeni użytkowej. Niski koszt, szybka realizacja i duża wytrzymałość naszych hal sprawia, że klienci coraz częściej decydują się na wybieranie naszych usług.

www.fourtech.pl/pl/hale-przemyslowe/

 

Zasięg działania naszej firmy

 

Wraz z rozwojem naszej firmy zwiększaliśmy zasięg działania. Obecnie budujemy już hale w całej Polsce. Nie możemy narzekać na brak klientów i stale zgłaszają się do nas nowi przedsiębiorcy, którzy pragną stworzyć solidną halę dla swojej firmy. Z całą pewnością zdarzyło Ci się spotykać nasze konstrukcje, ponieważ budujemy ich naprawdę bardzo dużo. Zastosowanie naszych konstrukcji jest ogromne. Można wykorzystywać je jako:

 

– miejsca do produkcji,

– sortownie,

– magazyny,

– warsztaty, garaże oraz wiele innych…

 

Czego używamy do tworzenia hal przemysłowych?

 

Odpowiadając na powyższe pytanie trzeba wspomnieć, że używamy przede wszystkim stali lub aluminium. Z tych metali powstaje szkielet, na którym spiera się zadaszenie. Z kolei poszycie dachowe wykonujemy najczęściej z plandek PCV. Na życzenie klientów tworzymy też zadaszenia ocieplane, które nazywane są termo-dachami. Dzięki nim ciepłe powietrze może być efektywnie zatrzymywane wewnątrz budynku. Ściany naszych konstrukcji wykonujemy często z płyt warstwowych. One również służą między innymi do zatrzymywania ciepła. Na życzenie klienta możemy stworzyć również dodatkowe elementy wewnątrz hal. Mowa tutaj o instalacji elektrycznej, oświetleniu czy innych tego typu rzeczach. W przypadku hal przemysłowych i magazynów tworzymy również systemy wentylacyjne. Sprawdzają się one również w halach przeznaczonych do jazdy konnej. Tego typu konstrukcje również wielokrotnie zdarzało nam się tworzyć. Warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą lub nawet poprosić o wycenę hali.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *