Namioty reklamowe – wypromuj swoją firmę na evencie

Namiot to doskonałe rozwiązanie podczas plenerowych wydarzeń. Odpowiednio dobrany do charakteru wydarzenia namiot reklamowy może posłużyć jako punkt informacyjny, sprzedażowy lub promocyjny.

Przed wyborem namiotu warto zastanowić się na jakie eventy będzie on potrzebny, a także jaki powinien mieć kształt i wymiary. Ważną kwestią jest także gama kolorystyczna oraz logo. Najlepiej prezentują się namioty utrzymane w firmowych barwach, z dobrze widocznym logotypem na zewnętrznych częściach namiotu.

Namioty reklamowy igloo

Namioty pneumatyczne występują w kilku modelach. Na eventy odbywające się w zamkniętych pomieszczeniach polecane są namioty dmuchane typu igloo. Są one mocno zabudowane, przez co tworzą kameralną przestrzeń. W zależności od potrzeb we wnętrzu może panować półmrok lub może być oświetlone efektownym oświetleniem LED.

Namiot pneumatyczny – typu pająk

Klasyczne namioty dmuchane typu pająk są szczególnie popularne na wydarzeniach pod gołym niebem. Występują w trzech wariantach, mogą być cztero, pięcio lub sześcio nożne. Namioty reklamowe tego typu są niezwykle uniwersalne i doskonale sprawdzą się na wielu eventach. Wykonane są ze specjalnej, wodoodpornej tkaniny. Dzięki temu są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Mogą być wykorzystywane zarówno latem, jak i zimą.

Namioty dmuchane – typ patio

Podczas imprez plenerowych, trzeba się wyróżnić wśród konkurencji. Świetnym wyborem jest namiot pneumatyczny patio. Jego otwarta konstrukcja, przypominająca altanę, zachęca do odwiedzin. Jest to doskonałe otoczenie do przeprowadzania akcji promocyjnych i informacyjnych.

Namioty pneumatyczne – mobilne i świetne rozwiązanie dla każdej firmy

Namioty reklamowe doskonale sprawdzą się na wszelkich eventach. Są nośnikiem reklamy, która pozwala budować świadomość marki wśród odwiedzających. Wbrew pozorom namioty pneumatyczne są bardzo łatwe w obsłudze i w transporcie. Złożony namiot reklamowy mieści się w niewielkiej walizce. Ułatwia to jego przechowywanie w siedzibie firmy. Mobilność, szybkość i prostota montażu powodują, że namioty dmuchane to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy. Pełną ofertę znajdziesz na http://clevair.pl/oferta/namioty-reklamowe/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *