Zadbaj o wizerunek firmy

Nadruki reklamowe na wielu rozmaitych produktach, które służą nam do codziennego użytku są już od dawna sprawdzonym pomysłem na wzmocnienie wizerunku danej firmy. Gadżety firmowe stają się podstawą niemal każdej działalności, stąd też managerowie wybierają już nie tylko klasyczne artykuły promocyjne, ale także te najbardziej wyszukane, oryginalne.

Podstawowe, tanie gadżety

Długopisy, breloczki, czapki, kubki, a także parasole czy smycze, to podstawowe tanie gadżety, które z pewnością każdy zna. Jednak i one nie są w stanie znudzić się, gdyż stale są ulepszane. Przykładowo długopisy wzbogacone zostały w specjalną gumkę, która pozwala na kontrolę dotykowego ekranu smartfona. Z kolei kubki posiadają sublimacyjny nadruk, dzięki któremu przykładowo logo firmy staje się widoczne po wlaniu gorącego napoju.

długopis kremowy z logo
Gadżet reklamowy – długopis reklamowy

Sezonowe gadżety reklamowe

Można też dostosować swoje upominki dla klientów w zależności od pory roku. Stąd też w ofertach firm, które wykonują gadżety firmowe można odnaleźć te z kategorii sport i rekreacja, jak np. opaski, bidony, czy nawet koszulki do biegania z logo firmy. Kolejnym wzmożonym okresem w produkcji gadżetów jest czas świąt Bożego Narodzenia. Wówczas wiele firm decyduje się na gadżety reklamowe nawiązujące do Świętego Mikołaja, choinki świątecznej i wielu innych symboli nawiązujących do tego wyjątkowego okresu w roku.

Biurowe gadżety firmowe są najpopularniejsze

Wiele serc podbijają gadżety reklamowe, które nadają się do użytkowania w warunkach biurowych. Począwszy od długopisów, po wizytowniki i funkcyjne elementy wyposażenia wnętrz. To właśnie te gadżety firmowe często stają się niezwykle przydatne w codziennych warunkach pracy. Użytkownicy chwalą sobie również powerbanki, które są w stanie uratować przed wyładowaniem baterię w telefonie służbowym. Wszystkie gadżety reklamowe można odpowiednio spersonalizować, do złudzenia nawiązując do kolorystyki brandingu danej firmy. Zadbanie o wizerunek przedsiębiorstwa to potencjalna szansa, że ktoś zainteresuje się ofertą naszych produktów.

Zapraszamy do naszego sklepu Provend z gadżetami firmowymi i reklamowymi w atrakcyjnych cenach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *