Interesujesz się NLP? Zapraszamy na profesjonalny kurs

NLP, czyli programowanie neurolingwistyczne jest szeroką dziedziną, której techniki możesz zastosować w wielu dziedzinach. Możesz znaleźć dużo popularnych podręczników, które bazują na wiedzy odnośnie programowania neurolingwistycznego i polecających szereg narzędzi. Jeśli jednak szukasz czegoś więcej – wiedzy, praktyki oraz wysokiej jakości – postaw na profesjonalny kurs NLP.

Czego dowiesz się na naszym kursie?

Jeśli chodzi o NLP, kurs organizowany przez nas zespół to najwyższa jakość. Przede wszystkim przykładamy wielką wagę do spełniania wymagań kodeksu etycznego IA-NLP. Dzięki temu oferowany przez nas kurs NLP spełnia wymogi odnośnie liczby godzin poświęconych na zagadnienia teoretyczne oraz ćwiczenie zdobytej wiedzy w praktyce. Zajęcia prowadzone są w specjalnie przygotowanych modułach: podczas nich poznasz podstawy psychologii, komunikacji, negocjacji, sprzedaży, wywierania wpływu i innych dziedzin. W przypadku NLP kurs łączący wszystkie te dziedziny pozwoli na lepsze poznanie zagadnienia. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy także materiały do nauki – jeśli chodzi o NLP, kurs i jego pozytywne zaliczenie będzie wymagało także pracy własnej. Dzięki kompletowi podręczników możesz sięgać do wiedzy zdobytej na zajęciach również po zakończeniu kursu.

IA-NLP: gwarancja jakości

Aby zapobiec powstawaniu manipulacji w obszarze NLP, kurs oferowany przez nasz zespół został przygotowany w oparciu o standardy kodeksu etycznego IA-NLP. International Association for Neuro Linguistic Programming jest stowarzyszeniem międzynarodowym i już od ponad 30 lat zajmuje się wyznaczaniem oraz przestrzeganiem standardów w zakresie szkoleń NLP. Jesteśmy jedyną firmą prowadzącą kurs NLP zgodny z tymi wytycznymi, a wszyscy uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymują bezpłatny międzynarodowy certyfikat IA-NLP. Dzięki niemu możesz ubiegać się o międzynarodową akredytację; certyfikat jest także honorowany w uznanych ośrodkach polskich oraz międzynarodowych.

BetterFLOW to najlepszy wybór

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości kurs NLP, nasza oferta z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jako doświadczony zespół z dużym przygotowaniem teoretycznym oraz praktycznym prowadzimy szkolenia z zakresu podstaw NLP oraz zaawansowane kursy. Zajęcia prowadzone są przez trenerów posiadających międzynarodowe certyfikaty, a duże doświadczenie w zakresie pracy warsztatowej sprawia, że każdy uczestnik może liczyć na sporą dawkę wiedzy oraz zajęcia praktyczne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *